Predjite na http://pcvideoigre.smfforfree3.com
March 28, 2024, 09:24:54 pm
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Preselite se na forum PC Video Igre: http://pcvideoigre.smfforfree3.com
 
  Home Help Search Arcade Gallery Staff List Login Register  

Vesti

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Vesti  (Read 834 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
RunneR
Administrator
Full Gamer
*

Respect 5
Posts: 371


You cannot change your fate... No man can...


View Profile WWW
« on: May 09, 2007, 06:29:48 pm »

Redovne vesti o igrama, razvojnim timovima itd.
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

RunneR
Administrator
Full Gamer
*

Respect 5
Posts: 371


You cannot change your fate... No man can...


View Profile WWW
« Reply #1 on: May 09, 2007, 06:32:36 pm »

Electronic Arts nam obajvljuje, ne tako čestu vest koju možemo videti od ove kompanije, da je igra Spore pomerena za 2009 godinu. Razlog za ovaj potez, verovali vi ili ne, jeste taj što EA trenuto nema dovoljno prikupljenih sredstava ne bi li se otpočeo rad na istoimenoj igri, kao i vidan gubitak profita poslednje godine. Iako bi ostvareni profit od ove igre bio 80%, za razliku od Crysisa i Mercenaries 2: World in Flamesa gde je ostvareni prihod od oko 30 procenata, EA ne može da se upusti u ove vode. Prosto je nemoguće da kompanija poput EA Gamesa objavi nešto ovako, kada znamo da je to izdavačka kuća popularnih naslova poput Need for Speeda, Sims serijala, Maddena i td. Da li će ova kriza uticati na ostale naslove, ili pak druge izdavačke kuće, videćemo... ja sam optimista i nadam se da neće...
Report Spam   Logged

RunneR
Administrator
Full Gamer
*

Respect 5
Posts: 371


You cannot change your fate... No man can...


View Profile WWW
« Reply #2 on: May 10, 2007, 08:20:44 pm »

Kompanija NVidia je predstavila nove grafičke karte namanjene laptopovima. U pitanju je GeForce 8 Go serija, sve grafičke karte iz ove serije imaju podršku za DirectX 10 kao i potpunu dekodakciju H.264 HD standarda. Podršku za nove NVidia grafičke karte iz Go 8 serije su najavili HP, Toshiba, Acer, Samsung i ASUS.
Report Spam   Logged

RunneR
Administrator
Full Gamer
*

Respect 5
Posts: 371


You cannot change your fate... No man can...


View Profile WWW
« Reply #3 on: May 10, 2007, 08:29:40 pm »

Povodom 400-te epizode planetarno popularne TV serije The Simpsons, Electronic Arts će objaviti igru koja će biti akciona komedija i svojevrsna parodija na igre EverQuest, Grand Theft Auto i Medal of Honor.

16 levela predstavljaće zasebnu epizodu za sebe sa drugačijom radnjom a igra će podržavati split-screen za mod sa dva igrača.

Igra pod radnim nazivom The Simpsons izaći će za PS3, Xbox 360, Wii, PS2, DS i PSP ove jeseni. PC verzija nije najavljena.

Ovog leta nas očekuje i The Simpsons Movie koji će se u bioskopima pojaviti krajem jula.

...PC verzija nije najavljena?... E to nije normalno...
Report Spam   Logged

RunneR
Administrator
Full Gamer
*

Respect 5
Posts: 371


You cannot change your fate... No man can...


View Profile WWW
« Reply #4 on: May 11, 2007, 04:22:33 pm »

Codemasters je danas objavio da se njihov MMORPG The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar probio na prvo mesto na listi najprodavanijih igara u Severnoj Americi, Nemačkoj, Velikoj Britaniji i Francuskoj. Takođe je rečeno da će prvi update izaći u toku juna, a između ostalog doneće jedan novi region i devet novih vrsta čudovišta.
Report Spam   Logged

Night_Wolf
Main Moderator
Serious Gamer
*

Respect 1
Posts: 157



View Profile
« Reply #5 on: May 13, 2007, 06:15:06 pm »

Ove vesti su bas bezveze uzimas ih sa ostalih sajtova nista sam ne napises , nismo mi glupi pa da neznamo da odemo na pcigre.com ili screenfunov blogspot da procitamo
« Last Edit: May 13, 2007, 06:17:19 pm by Night_Wolf » Report Spam   Logged

RunneR
Administrator
Full Gamer
*

Respect 5
Posts: 371


You cannot change your fate... No man can...


View Profile WWW
« Reply #6 on: May 13, 2007, 06:32:52 pm »

Ove vesti su bas bezveze uzimas ih sa ostalih sajtova nista sam ne napises , nismo mi glupi pa da neznamo da odemo na pcigre.com ili screenfunov blogspot da procitamo
Pa ima i takvih... Sta ti oces da ja smislim bre...
Npr.
Hitman 5 u zavrsnoj fazi. Zvanicni datum izlaska je 13 jul 2007. Igra ce izaci za PS3, XBOX 360 i naravno PC... Hitman 5 pod nazivom The Last Job ce koristiti Unreal 3 engine sto znaci da mozemo da ocekujemo izvanrednu grafiku, ali i uzasnu hardversku zahtevnost. Eidos je takodje najavio pricu punu preokreta i mnogo vise nacina egzekucije...
Report Spam   Logged

RunneR
Administrator
Full Gamer
*

Respect 5
Posts: 371


You cannot change your fate... No man can...


View Profile WWW
« Reply #7 on: May 15, 2007, 08:24:13 pm »

Pazite ovo...
Svi ljubitelji Marvel-ovih filmova ima da se obraduju...

Constantine 2 - u pripremi
Daredevil 2 - takodje u pripremi
Hellboy 2: The Golden Army - premijera 1. avgust 2008.
Hulk 2 - potpuno redizajniran, premijera 13. jun 2008.
Iron-Man - premijera 2. maj 2008. (JEDVA CEKAM)
Captain America - premijera 2009.
Punisher 2 - u pripremi
Sin City 2 - u pripremi, kasting se vec obavlja
Spider-Man 4 - da, dobro sam napisao. Marvel je objavio da ce snimiti bar 6
                     Spider-Man filmova...
X-Men 4 - film se snima
Report Spam   Logged

RunneR
Administrator
Full Gamer
*

Respect 5
Posts: 371


You cannot change your fate... No man can...


View Profile WWW
« Reply #8 on: May 20, 2007, 04:40:31 pm »

Transformers ce oboriti sve rekorde? Cisto sumljam...

Nedavno je objavljeno da ce ovaj film (Premijera 04.07.2007.) odneti titulu najboljeg filma u 2007.
To ce biti poprilicno tesko pored ostalih filmova koji su izasli (ili izlaze) ove godine kao sto su Spider-Man 3 i Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer...
Cak iako ne bude ostvario ovo gore navedeno sve jedno mozemo da ocekujemo odlican film (bar tako izgleda po trailer-ima)...
Report Spam   Logged

RunneR
Administrator
Full Gamer
*

Respect 5
Posts: 371


You cannot change your fate... No man can...


View Profile WWW
« Reply #9 on: May 21, 2007, 05:31:12 pm »

Crytek, vodeći Nemački razvojni tim igara, koji je zaslužan za Far Cry, i koji trenutno razvija dugo očekivani FPS Crysis, je danas najavio otvaravanje njihovog novog studija u Budimpešti. Novi studio će, naravno, razvijati igre koje će koristiti CryEngine 2 tehnologiju, i time će povećati broj Crytek-ovih igara.

Inace... Surfujem ja po netu i nadjem exkluzivne informacije o tome kako je jedan deo Crytek-a vec ima novu igru u ranoj fazi razvoja... To znaci da kada se otvori studio u Budimpesti, nece proci dugo do izlaska nove igre (ponavljam, jer je igra vec pripremljena)...
Report Spam   Logged

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum
Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy